MIS
AMANNGIRRBACH

Компанія Дентек Лтд працює на ринку України понад 15 років. З 2005 року ми пропонуємо високоякісну продукцію кращих світових брендів для стоматологічної галузі.

Наше підприємство є офіційним представником стоматологічних брендів MIS та AmannGirrbach в Україні.

MIS Implants Technologies Ltd. (Ізраїль) – система дентальних імплантатів. Це поєднання перевірених часом технологій та інноваційних рішень. Компанія MIS пропонує надійні дентальні імплантати і широку лінійку ортопедичних елементів, матеріалів для регенерації, хірургічні інструменти, програмне забезпечення Mguide для навігаційної хірургії. Продукція MIS поширена в 75 країнах світу.

AmannGirrbach (Австрія) – будучи новаторами в CAD-CAM технології, змогла реалізувати повний спектр послуг в області цифрового протезування зубів. Продукція AmannGirrbach – це високоточне обладнання для виготовлення моделей, якісні артикуляційні системи для зуботехнічних лабораторій та витратні матеріали.

Дотримуючись високих стандартів якості наших виробників, Компанія Дентек Лтд гарантує якість представляємої продукції та відповідність її міжнародним вимогам, а також постійну наявність великого асортименту товарів, інформаційну підтримку наших клієнтів та сервісне обслуговування.

Політика Компанії Дентек Лтд спрямована на взаємовигідні, довгострокові відносини з партнерами.

Інструкції

В цьому розділі пропонуємо Вам ознайомитись з інструкціями, які можуть допомогти Вам у процесі роботи з імплантаційною системою MIS.

Гарантія та підтримка

Ми відзначаємо, що на імплантати MIS поширюється довічна гарантія. Якщо протягом Вашому житті відбудеться відторгнення встановленого імплантату, ми завжди замінимо його на новий БЕЗКОШТОВНО.